O mnie

12722272_1316793391679684_278690258_oCześć, fajnie, że jesteś. Daj mi chwilę, to opowiem Ci czym jest Time is Now i to, kim jestem. Nazywam się Kasia Sekula. Pomagam ludziom w budowaniu siebie. Chcesz wiedzieć w jaki sposób? Przeczytaj.

Zanim znalazłam się tu gdzie jestem, długo szukałam i nie wiedziałam, jak moja droga zawodowa i życiowa ma wyglądać. I wiesz co, to nic złego, bo warto na to poświęcić czas, warto słuchać siebie i podejmować samodzielne decyzje, tylko wtedy masz gwarancję, że to co robisz jest „twoje” i, że masz swoje miejsce na ziemi. Mi, by to zrozumieć, pomógł coaching.

Time is Now, to miejsce, gdzie znajdziesz wskazówki, dostaniesz inspirację oraz motywującego kopa do działania. Pokażę Ci dlaczego warto „żyć teraz”, a nie odkładać wszystko na później. Pomogę Ci zrozumieć siebie, swoje zachowania i potrzeby, Znajdziesz tu sposoby na wyznaczanie celów oraz na to, jak je realizować. Podzielę się z Tobą doświadczeniem w kreowaniu marki i zarządzaniu firmą.

Pokażę Ci, że znajdowanie chęci i inwestowanie czasu w ciągły rozwój osobisty, poprzez czytanie książek, oglądanie filmów, poznawanie inspirujących ludzi, podróże, sport, stawianie sobie wciąż nowych wyzwań i próby ich realizacji, to strzał w dziesiątkę. Dlaczego? Bo dzięki temu nie stoisz w miejscu. Jeżeli właśnie na tym Ci zależy, to zostań ze mną na dłużej.

Co mnie definiuje?

Otwartość na nowe. Mogłabym być autorką tego cytatu, szkoda, że Frank Zappa mnie uprzedził:

„Umysł jest jak spadochron. Nie zadziała, jeśli nie jest otwarty.”

Nie zawsze tak było, kiedyś paraliżował mnie strach na myśl, że mam robić rzeczy, których nigdy wcześniej nie robiłam… W szkole wywoływana do odpowiedzi, czułam jak rośnie mi olbrzymia gula w gardle. Odezwanie się do kogoś nieznajomego? Katorga. Znasz to? Na szczęście mam to już za sobą. Przez lata pracy nad sobą, studiowania, zdobywania doświadczenia w prowadzeniu firmy, znalazłam w sobie odwagę do różnorodności i otwartości na życie. To dzięki odwadze i chęci poznawania nowych rzeczy, odkryłam moją największą sportową pasję – wakeboard – więcej na temat, możesz poczytać tutaj.

Parę konkretów o mnie.

Studiowałam na Uniwersytecie Szczecińskim i jestem dumną posiadaczką dyplomu mgr Socjologii, a konkretnie Doradcy psychospołecznego. Jestem certyfikowanym coachem ACC ICF – International Coach Federation oraz certyfikowanym trenerem biznesu. Prowadzę warsztaty z rozwoju osobistego oraz procesy coachingowe. A ponieważ uwielbiam różnorodność, zajmuje się również grafiką projektową i aktualnie poszerzam swoją wiedzę w Polsko – Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. Na co dzień współzarządzam firmą motoryzacyjną, gdzie głównie zajmuję się budowaniem marki, marketingiem, HR, jak również działaniami strategicznymi.
Jestem uzależniona od sportu, internetu, oglądania filmów, czytania książek, podróży i wieczorów z przyjaciółmi. No i oczywiście od mojej rodziny. Męża, dziecka i psa. Kolejność przypadkowa 😉

Gdzie mnie znajdziesz?

facebook-icon-basic-round-social-iconset-s-icons-7facebook

 

Kasia.