Podaruj bliskim swój czas. Świąteczny voucher.

Już od końca listopada, możemy w wielu czasopismach, czy na blogach, znaleźć artykuły typu „10 pomysłów na prezent dla niej” lub „top 5 dla niego”. Też ci się, to rzuca w oczy? Nie, nie uważam by było, to coś złego. Chodzi mi tylko o to, że praktycznie wszędzie, gdzie nie spojrzę, natrafiam na bardzo materialne podejście do prezentów. Dlatego chciałabym ci zaproponować coś innego. Chcesz?

Podobny wpis znalazł się w grudniowym wyzwaniu #24kroki, o którym pisałam tutaj. Ponieważ nie każdy uczestniczy w wydarzeniu, chociaż mam nadzieję, że to nie ty, ale kto wie…  😉 Jeżeli jednak nie ma cię z nami, to właśnie, dlatego dodatkowo piszę o tym na blogu, by nie ominął cię ten  jakże piękny i jednocześnie prosty pomysł na prezent. 

Moja propozycja świątecznych prezentów dla bliskich, polega na podarowaniu czasu.

Twojego czasu. Myślisz, że brzmi to dziwnie? Pewnie trochę tak. Ale jakby się tak zastanowić, ile czasu spędzamy z bliskimi, to jaki byłby rachunek? Myślę, że deficytowy w kierunku czasu z bliskimi. Chociaż brzmi to banalnie, to nasz świat pędzi, a my razem z nim.

Czas. Produkt na wagę złota.

Dlatego w tym roku podaruj siebie i swój czas. Zastanów się co to może być. Wspólne wyjście do kina? Pójście na lody? Pół godziny szalonych gilgotek – rodzice zrozumieją 😉 Zrobienie kolacji? Podanie śniadania do łóżka? Zabranie mamy do teatru, a taty na mecz. Wiem, wiem, myślę stereotypowo 😉  Ale rozumiesz mój zamysł. Jedynie co może Cię ograniczyć, to wyobraźnia.

VOUCHER

Przygotowałam voucher, którym z wielką chęcią sie z tobą podzielę. Wystarczy, że go pobierzesz i wydrukujesz, a następnie uzupełnisz, wpisując, to co wymyślisz jako prezent. Łatwe, prawda?

  • drukujesz
  • piszesz co magicznego podarujesz
  • no i nie zapomnij wpisać imienia osoby dla której robisz prezent, Mikołaju.

Voucher możesz pobrać, klikając w różowy banerek. Enjoy!

Podaj dalej

Myślę, że pomysł jest na tyle fajny, że warto się nim podzielić z innymi, prawda? Śmiało, udostępnij dla swoich znajomych, może też będą chcieli skorzystać 🙂 Dziękuje i życzę wspaniałych pomysłów.

Kasia.